Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
PO-PÁ 8:30-17:00
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
 1. Úvod
 2. Změkčovače vody
 3. Změkčovač vody Delta Hydro@Home 100M

Změkčovač vody Delta Hydro@Home 100M

Změkčovače vody Delta Hydro@Home (čti "hajdro et houm") reprezentují vůbec nejnižší ekologickou stopu v porovnání s jinými dostupnými změkčovači vody... celý popis
26 499 Kč
21 900 Kč
bez DPH
ks
 • Kompletní specifikace
 • Změkčovač vody Delta Hydro@Home 100M
  Změkčovač vody Delta Hydro@Home 100M
  26 499 Kč
  21 900 Kč bez DPH
 • ks
Kompletní specifikace

Změkčovače vody Delta Hydro@Home (čti "hajdro et houm") reprezentují vůbec nejnižší ekologickou stopu v porovnání s jinými dostupnými změkčovači vody. Navíc jsou tak kompaktní, že se hodí do každé situace a každé domácnosti. To, na co jiné změkčovače potřebují 10-30 litrů filtrační hmoty, zvládne Delta Hydro@Home se zlomkem běžného objemu, konkrétně s pouhými třemi litry změkčovací pryskyřice! Může se to zdát jako sen, ale inženýři v Belgii našli řešení. A dali mu jméno Delta. 

Jak to Delta dělá? Této úžasné účinnosti je dosaženo kombinací důmyslných výrobních postupů. Základem je vysoce kvalitní změkčovací pryskyřice, která je svou strukturou o mnoho jemnější, než je na trhu běžné. Díky tomu je dosaženo větší filtrační plochy za použití menšího množství náplně. Filtrační hmota je ve změkčovači uložena a stlačena mezi dvěmi síty, které zajišťují rovnoměrné rozložení proudu vody po celé filtrační ploše. V tlakové nádobě nejsou žádná "hluchá místa", jako je tomu běžně u jiných typů změkčovačů. Díky tomu je efektivita změkčování na 100% využití filtrační hmoty. Vzhledem k tomu, že hmota zůstává po celou dobu úpravy vody homogenní, není třeba tzv. zpětného proplachu při regeneraci. Tím se také šetří značné množství vody potřebné pro následné regenerace během provozu.

O přesný, bezstarostný a bezporuchový chod změkčovače Delta se stará patentovaná technologie hydraulického řízení. Žádné elektronické součástky, žádná elektřina ani baterie. S dokonalou přesností si spouští regenerace. A to vždy až po vyčerpání kapacity změkčování. Ne dříve, ne později. Kapacitu změkčovače tak využijete maximálně efektivně. Neplaťte za provoz úpravny vody více, než je třeba. 

Montáž změkčovače vody svépomocí již dávno není žádná věda. To platí zejména o změkčovačích Delta Hydro@Home, které jsou tak kompaktní a uživatelsky snadno nastavitelné, že to opravdu zvládne každý šikovný kutil. Vejdou se v podstatě kamkoliv. Na hlavní přívod vody, k bojleru nebo třeba do skříňky pod dřezem v kuchyni. Zařízení jsou dodávána včetně bypassu a lze je dokonce montovat třemi různými směry (s bypassem přímo nebo orientovaným do strany - viz obrázky produktu). Navíc je lze pomocí praktické nerezové konzole připevnit i na zeď a tím ušetřit cenné místo na zemi. Buďte si jistí, že vlastní montáž nijak neomezuje nadstandardní záruku, která u výrobků Delta dosahuje délky až 10 let, v závislosti na péči, kterou věnujete servisním prohlídkám.

Přesto byste raději přenechali montáž odborné firmě? Rádi pro vás zajistíme kompletní realizaci zakázky, a to v působnosti po celé České a Slovenské republice. V případě pořízení včetně montáže do domu určeného k trvalému bydlení lze ušetřit a uplatnit sníženou sazbu DPH 15% na celou zakázku (platí pouze na území ČR).

Kapacitně ideální pro byt či dům s jednou koupelnou1-3 osoby
Kapacitně vhodný pro byt či dům s jednou koupelnou4 osoby 
Rozměry V x Š x H 48 cm x 24 cm x 54 cm
Kapacita zásobníku regenerační soli15 kg
Objem náplně3 litry
Kapacita změkčení150 m³ / ppm CaCO3
Průtok při tlakové ztrátě 1 bar1.500 litrů za hodinu
Spotřeba vody na 1 regeneraci18 litrů
Spotřeba soli na jednu regeneraci300 gramů
Celkový čas regenerace15 minut
Připojení vstupu a výstupu3/4" M (bypass v balení)
Připojení odpadu1/2" (hadičník a 2,5 m hadice v balení)
Provozní tlak1-8 bar
Provozní teplota< 40 °C

 

Zboží zařazeno v kategoriích

Potřebujete více informací?

Bezplatná konzultace
Bezplatná konzultace
+420 228 229 091 PO-PÁ 8:30-17:00
Potřebujete poradit? Zvažujete pořízení úpravny vody?
Bezplatná konzultace
Bezplatná konzultace
PO-PÁ 8:30-17:00