Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
PO-PÁ 8:30-17:00
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Blog
01.12.2022
Často kladené otázky o změkčovačích vody
V dnešním článku se blíže podíváme na nejčastější dotazy ke změkčovačům vody. Dozvíte se, kolik můžete ušetřit instalací změkčovače vody, zda je vhodn... číst celé
Zobrazit všechny články
Společně pro váš dokonalý domov!

Perfected Water je společným projektem společností Hydroimpex s.r.o a Vodohospodářská správa ČR s.r.o. Hydroimpex plní roli autorizovaného distributora předního světového výrobce změkčovačů vody EcoWater na tuzemský trh, Vodohospodářská správa ČR se následně stará o bezproblémové montáže, záruční a pozáruční servis.

Na základě ujednání mezi distributorem a servisní organizací je zákazníkům Perfected Water poskytován přednostní servis. Věříme, že spokojený zákazník je naším nejlepším prodejcem. Až 73% všech dodaných zařízení je realizováno na přímé doporučení sousedů nebo známých. Vaše spokojenost je pro nás měřítkem vlastního úspěchu. Každý zákazník je pro nás stejně důležitý, ať už se s námi rozhodne řešení pro svůj dokonalý domov realizovat, či nikoliv.  

Díky společnosti Hydroimpex máte přímý přístup k sortimentu ECOWATER. Know-how, dlouholeté zkušenosti, dostupnost originálních náhradních dílů, prioritní servis nebo prodloužená záruka, jsou Vaší vstupenkou do první třídy. Hydroimpex je v rámci svých organizačních složek zastoupen v tuzemsku, na Slovensku, v Maďarsku a Rakousku.  

Vodohospodářská správa ČR si jako hlavní partner distributora zakládá na profesionálním přístupu servisních techniků. Kvalitně odvedená práce, slušné a přátelské vystupování, bezúhonnost a úklid prostoru po montáži nebo servisu od nás můžete očekávat jako standard. Naši technici se dohovoří česky (rodilí mluvčí), anglicky a rusky (mírně pokročilí). 

Stůjte na ramenou obra!

EcoWater Systems zajišťuje upravenou vodu pro domácnosti již od roku 1925, tedy již více než 90 let. Dnes je jedním z největších světových výrobců systémů na úpravu vody pro domácnosti. Nabízí také kompletní řadu zařízení pro komerční a průmyslové využití.

Společnost EcoWater Systems je členem skupiny The Marmon Group, mezinárodní společnosti sdružující více než 180 samostatných výrobních a servisních společností a dceřiné společnosti Berkshire Hathaway Company známého investora Warrena Buffetta.

Po celém světě působí více než 500 autorizovaných prodejců společnosti EcoWater, kteří mají odborné znalosti a dovednosti pro diagnostiku vašich problémů s vodou a pro zajištění ekologického systému úpravy vody, který splní vaše konkrétní potřeby. Společnost Hydroimpex splňuje náročné standardy péče o zákazníky a je autorizovaným distributorem zařízení EcoWater pro Českou republiku. 

Ve společnosti EcoWater Systems nikdy nezapomínají na to, že jejich cílem je zlepšit kvalitu vašeho života, což mimo jiné znamená chránit životní prostředí. Pokročilé technické řešení  výrobků pomáhá zajistit snížení spotřeby energie a provozních nákladů, což vede k menší ekologické stopě. Jako jediný v oboru je EcoWater držitelem certifikátu nulové uhlíkové stopy.