Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
PO-PÁ 8:30-17:00
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Ecowater eVOLUTION Refiner Power

Ecowater eVOLUTION Refiner Power

Poznejte skvěle vyproduktovanou řadu modelů EcoWater eVOLUTION! Jsou navrženy tak, aby svými rozměry a výkonem splnily Vaše očekávání. Jsou vybaveny s... celý popis
Momentálně není k dispozici
Číslo produktu:EWE-RP
Kompletní specifikace

Poznejte skvěle vyproduktovanou řadu modelů EcoWater eVOLUTION! Jsou navrženy tak, aby svými rozměry a výkonem splnily Vaše očekávání. Jsou vybaveny speciálně vylepšenými ventily, které zamezují snížení tlaku a zároveň zvyšují průtok vody. Exkluzivní design, provedení z materiálů vysoké kvality, to je jen jedna z věcí, kvůli které budete hrdí na to, že ve své domácnosti máte zařízení EcoWater eVOLUTION. 

eVOLUTION je INTELIGENTNÍ - disponuje inteligentním, pokročilým softwarovým řízením, díky kterému bude zařízení optimalizovat provozní náklady na základě spotřeby vody.

eVOLUTION je INTUITIVNÍ - řídící panel je osazen vysokokontrastním displejem s rozšířenou nabídkou. Uživateli přináší cenné informace, které se týkají zbývající kapacity změkčování vody, zbývající hladiny soli, stavu zařízení nebo jednotlivých cyklů regenerace.

eVOLUTION je POHODLNÝ - automatické senzory měří a dále bezprostředně předávají informace o aktuální hladině soli do řídící jednotky (přes WiFi např. dále do mobilního telefonu). Po zvednutí víka se v zásobníku rozsvítí orientační světlo.

eVOLUTION je VÝKONNÝ - podkladní vrstva z pročištěného křemičitého písku zlepšuje distribuci vody skrze katexovou náplň a umožňuje tak plné využití kapacity změkčení.

eVOLUTION je BEZPEČNÝ- mezi procesy regenerace zůstává zásobník soli suchý. Je to proto, aby nedocházelo k tvorbě tzv. solných můstků, které by mohli ohrozit správnou funkci změkčovače. Zároveň se výrazně snižuje riziko tvorby bakterií.

eVOLUTION je INTERAKTIVNÍ - jednoduché a bezpečné WiFi rozhraní (prostřednictvým WWW nebo mobilní aplikace) ukazuje rychle a jednoduše uživateli množství důležitých informací o zařízení. Behěm chvíle se tak dozvíte, za jak dlouho dojde v zařízení sůl, na kdy je naplánovaná regenerace, kolik litrů vody ještě zařízení může upravit, než přejde do regenerace, množství odstraněného vodního kamene, spotřebu vody, spotřebu soli a další.  Kontrola stavu zařízení nebo změna nastavení je možná z jakéhokoliv místa!

Program Hydrolink Plus navíc upozorňuje uživatele nebo jeho autorizovaného dealera zasláním SMS nebo e-mailu, pokud je hladina soli na nízké úrovni a je nutné dosypat sůl nebo v případě, že dojde k potencionálním problémům - například při dlouhodobém průtoku vody, který překračuje normální denní spotřebu. Nastavení preferencí je možno libovolně nastavit v rozhraní programu.  

Změkčovač vody EcoWater eVOLUTION Refiner Power je vybaven speciálním aktivním uhlím, které z vody odstraní například chlor a vedlejší produkty chlorace nebo pesticidy. Zajišťuje chutnou a bezpečnou vodu. Provozním průtokem do 2 m³/hod. se hodí se do běžných rodinných domů. Při tvrdosti vstupní vody 3,5 mmol/l (tvrdá voda) přístroj za jeden pracovní cyklus efektivně změkčí zhruba 4 m³ vody*. 

*Kapacita každého pracovního cyklu není vždy přesně stejná. Řídí ji inteligentní algoritmus v řídící jednotce úpravny naprogramovaný tak, aby zařízení pracovalo s co možná nejvyšší kapacitou, za předpokladu co možná nejnižší spotřeby regenerační soli. Zařízení v rámci pracovního cyklu také vnímá, jaké jsou průměrné spotřeby vody během dne, aby se připravilo na regeneraci tak, aby mohlo uživateli na další den poskytnout dostatečné množství upravené vody.

Po každém pracovním cyklu, v tomto modelovém příkladu po výdeji 4 m³ upravené vody, si změkčovač potřebuje odpočinout a nabrat nové síly pro svůj další provoz. Tomuto procesu říkáme regenerace. Jedná se o doplnění iontovýměnné kapacity filtrační hmoty změkčovače pomocí solného roztoku, který se vytvoří těsně před regenerací ze soli, která je připravena v rezervoáru. Regenerace probíhá zcela automaticky, bez zásahu uživatele a trvá asi 100 minut. Po této době je zařízení opět připraveno na výdej čerstvých 1 m³ upravené, změkčené vody. Rezervoár na sůl pojme množství soli na několik regenerací dopředu. Není tedy zapotřebí před každou regenerací zařízení obsluhovat.

Charekteristickým znakem všech změkčovačů vody výrobce EcoWater, je úspora provozních nákladů (jak vody na výplachy, tak soli na regenerace) a s tím spojená ochrana přírody. Ruku v ruce s trendy dnešní doby se toto zařízení pyšní pouhými 3% odpadní vody z celkového objemu změkčené vody v pracovním cyklu, kterou vyprodukuje v režimu regenerace. Pokud úpravna vyprodukuje za jeden pracovní cyklus 4 m³ měkké vody, na regeneraci spotřebuje  pouze 120 litrů odpadní vody! Se solí je to podobné. Na jednu regeneraci změkčovači totiž stačí i 1 kg soli. 

Úsporný a ekologicky nenáročný provoz zařízení je skvělou zprávou také pro majitele čistíren odpadních vod a septiků, kteří jistě ocení jak velmi nízký objem odpadní vody ze změkčovače, tak to, že odpadní voda, která přijde do čistírny neohrozí nasazené bakterie. Toto zařízení je tedy vhodné pro použití s většinou čistíren odpadních vod.

Pořádnou pěnou ve vaně a blahodárným účinkem měkké vody na Vaši pokožku a vlasy výhody upravené vody pomocí změkčovače EcoWater eVOLUTION Refiner Power, rozhodně nekončí. Váš nový změkčovač nekompromisně ochrání vodovodní baterie před vápenatými usazeninami a Vy tak budete mít více času pro sebe.

Vodní kámen, který do této doby ničil topná tělesa, snižoval jejich účinnost a životnost, se pomalu začne rozpouštět a Vy tak začnete šetřit elektrickou energii, které topná tělesa musela spotřebovat o poznání více, aby se přes vrstvu vodního kamene ohřála na požadovanou teplotu. Při praní už nemusíte používat aviváže, abyste dosáhli hebkých a měkkých textilií. Po změkčení vody se sníží spotřeba pracích prostředků a detergentů.

Jsme autorizovaný dealer značky EcoWater pro Českou republiku. Pouze u autorizovaného dealerství EcoWater máte jistotu nákupu originálních výrobků s plnou zárukou, podporou výrobce, aktualizovaným softwarem, dostupnosti originálních náhradních dílů a odpovídajícího servisu. Společnost EcoWater si zakládá na perfektním a rychle dostupném lokálním servisu pro zákazníka, a proto je přeshraniční prodej zařízení EcoWater mimo oficiální dealerskou síť v dané zemi politikou společnosti EcoWater zakázán. Takto prodaným zařízením společnost EcoWater neposkytuje žádnou podporu.

Zboží zařazeno v kategoriích

Potřebujete více informací?

Bezplatná konzultace
Bezplatná konzultace
+420 228 229 091 PO-PÁ 8:30-17:00
Potřebujete poradit? Zvažujete pořízení úpravny vody?
Bezplatná konzultace
Bezplatná konzultace
PO-PÁ 8:30-17:00