Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
PO-PÁ 8:30-17:00
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Změkčovače vody
  3. Změkčovač vody Ecowater eVOLUTION 200 Compact

Změkčovač vody Ecowater eVOLUTION 200 Compact

Poznejte skvěle vyproduktovanou řadu modelů EcoWater eVOLUTION! Jsou navrženy tak, aby svými rozměry a výkonem splnily Vaše očekávání. Jsou vybaveny s... celý popis
Momentálně není k dispozici
Číslo produktu:EWE-200
Kompletní specifikace

Poznejte skvěle vyproduktovanou řadu modelů EcoWater eVOLUTION! Jsou navrženy tak, aby svými rozměry a výkonem splnily Vaše očekávání. Jsou vybaveny speciálně vylepšenými ventily, které zamezují snížení tlaku a zároveň zvyšují průtok vody. Exkluzivní design, provedení z materiálů vysoké kvality, to je jen jedna z věcí, kvůli které budete hrdí na to, že ve své domácnosti máte zařízení EcoWater eVOLUTION. 

eVOLUTION je INTELIGENTNÍ - disponuje inteligentním, pokročilým softwarovým řízením, díky kterému bude zařízení optimalizovat provozní náklady na základě spotřeby vody.

eVOLUTION je INTUITIVNÍ - řídící panel je osazen vysokokontrastním displejem s rozšířenou nabídkou. Uživateli přináší cenné informace, které se týkají zbývající kapacity změkčování vody, zbývající hladiny soli, stavu zařízení nebo jednotlivých cyklů regenerace.

eVOLUTION je POHODLNÝ - automatické senzory měří a dále bezprostředně předávají informace o aktuální hladině soli do řídící jednotky (přes WiFi např. dále do mobilního telefonu). Po zvednutí víka se v zásobníku rozsvítí orientační světlo.

eVOLUTION je VÝKONNÝ - podkladní vrstva z pročištěného křemičitého písku zlepšuje distribuci vody skrze katexovou náplň a umožňuje tak plné využití kapacity změkčení.

eVOLUTION je BEZPEČNÝ- mezi procesy regenerace zůstává zásobník soli suchý. Je to proto, aby nedocházelo k tvorbě tzv. solných můstků, které by mohli ohrozit správnou funkci změkčovače. Zároveň se výrazně snižuje riziko tvorby bakterií.

eVOLUTION je INTERAKTIVNÍ - jednoduché a bezpečné WiFi rozhraní (prostřednictvým WWW nebo mobilní aplikace) ukazuje rychle a jednoduše uživateli množství důležitých informací o zařízení. Behěm chvíle se tak dozvíte, za jak dlouho dojde v zařízení sůl, na kdy je naplánovaná regenerace, kolik litrů vody ještě zařízení může upravit, než přejde do regenerace, množství odstraněného vodního kamene, spotřebu vody, spotřebu soli a další.  Kontrola stavu zařízení nebo změna nastavení je možná z jakéhokoliv místa!

Program Hydrolink Plus navíc upozorňuje uživatele nebo jeho autorizovaného dealera zasláním SMS nebo e-mailu, pokud je hladina soli na nízké úrovni a je nutné dosypat sůl nebo v případě, že dojde k potencionálním problémům - například při dlouhodobém průtoku vody, který překračuje normální denní spotřebu. Nastavení preferencí je možno libovolně nastavit v rozhraní programu.  

Změkčovač vody EcoWater eVOLUTION 200 Compact je kompaktní, ale zato výkonný a úsporný. Obslouží připojená zařízení, jako jsou kávovary pračky nebo myčky a další 2 odběrná místa.

Charekteristickým znakem všech změkčovačů vody výrobce EcoWater, je úspora provozních nákladů (jak vody na výplachy, tak soli na regenerace) a s tím spojená ochrana přírody. Ruku v ruce s trendy dnešní doby se toto zařízení pyšní pouhými 2% odpadní vody z celkového objemu změkčené vody v pracovním cyklu, kterou vyprodukuje v režimu regenerace. Na jednu regeneraci změkčovači totiž stačí i 0,4 kg soli. 

Úsporný a ekologicky nenáročný provoz zařízení je skvělou zprávou také pro majitele čistíren odpadních vod a septiků, kteří jistě ocení jak velmi nízký objem odpadní vody ze změkčovače, tak to, že odpadní voda, která přijde do čistírny neohrozí nasazené bakterie. Toto zařízení je tedy vhodné pro použití s většinou čistíren odpadních vod.

Jsme autorizovaný dealer značky EcoWater pro Českou republiku. Pouze u autorizovaného dealerství EcoWater máte jistotu nákupu originálních výrobků s plnou zárukou, podporou výrobce, aktualizovaným softwarem, dostupnosti originálních náhradních dílů a odpovídajícího servisu. Společnost EcoWater si zakládá na perfektním a rychle dostupném lokálním servisu pro zákazníka, a proto je přeshraniční prodej zařízení EcoWater mimo oficiální dealerskou síť v dané zemi politikou společnosti EcoWater zakázán. Takto prodaným zařízením společnost EcoWater neposkytuje žádnou podporu.

Potřebujete více informací?

Bezplatná konzultace
Bezplatná konzultace
+420 228 229 091 PO-PÁ 8:30-17:00
Potřebujete poradit? Zvažujete pořízení úpravny vody?
Bezplatná konzultace
Bezplatná konzultace
PO-PÁ 8:30-17:00