Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
PO-PÁ 8:30-17:00
  1. Úvod
  2. EcoWater eVOLUTION
  3. Ecowater eVOLUTION 100 Compact

Ecowater eVOLUTION 100 Compact

Poznejte skvěle vyproduktovanou řadu modelů EcoWater eVOLUTION! Jsou navrženy tak, aby svými rozměry a výkonem splnily Vaše očekávání. Jsou vybaveny s... celý popis
Číslo produktu:EWE-100
Kompletní specifikace

Poznejte skvěle vyproduktovanou řadu modelů EcoWater eVOLUTION! Jsou navrženy tak, aby svými rozměry a výkonem splnily Vaše očekávání. Jsou vybaveny speciálně vylepšenými ventily, které zamezují snížení tlaku a zároveň zvyšují průtok vody. Exkluzivní design, provedení z materiálů vysoké kvality, to je jen jedna z věcí, kvůli které budete hrdí na to, že ve své domácnosti máte zařízení EcoWater eVOLUTION. 

eVOLUTION je INTELIGENTNÍ - disponuje inteligentním, pokročilým softwarovým řízením, díky kterému bude zařízení optimalizovat provozní náklady na základě spotřeby vody.

eVOLUTION je INTUITIVNÍ - řídící panel je osazen vysokokontrastním displejem s rozšířenou nabídkou. Uživateli přináší cenné informace, které se týkají zbývající kapacity změkčování vody, zbývající hladiny soli, stavu zařízení nebo jednotlivých cyklů regenerace.

eVOLUTION je POHODLNÝ - automatické senzory měří a dále bezprostředně předávají informace o aktuální hladině soli do řídící jednotky (přes WiFi např. dále do mobilního telefonu). Po zvednutí víka se v zásobníku rozsvítí orientační světlo.

eVOLUTION je VÝKONNÝ - podkladní vrstva z pročištěného křemičitého písku zlepšuje distribuci vody skrze katexovou náplň a umožňuje tak plné využití kapacity změkčení.

eVOLUTION je BEZPEČNÝ- mezi procesy regenerace zůstává zásobník soli suchý. Je to proto, aby nedocházelo k tvorbě tzv. solných můstků, které by mohli ohrozit správnou funkci změkčovače. Zároveň se výrazně snižuje riziko tvorby bakterií.

eVOLUTION je INTERAKTIVNÍ - jednoduché a bezpečné WiFi rozhraní (prostřednictvým WWW nebo mobilní aplikace) ukazuje rychle a jednoduše uživateli množství důležitých informací o zařízení. Behěm chvíle se tak dozvíte, za jak dlouho dojde v zařízení sůl, na kdy je naplánovaná regenerace, kolik litrů vody ještě zařízení může upravit, než přejde do regenerace, množství odstraněného vodního kamene, spotřebu vody, spotřebu soli a další.  Kontrola stavu zařízení nebo změna nastavení je možná z jakéhokoliv místa!

Program Hydrolink Plus navíc upozorňuje uživatele nebo jeho autorizovaného dealera zasláním SMS nebo e-mailu, pokud je hladina soli na nízké úrovni a je nutné dosypat sůl nebo v případě, že dojde k potencionálním problémům - například při dlouhodobém průtoku vody, který překračuje normální denní spotřebu. Nastavení preferencí je možno libovolně nastavit v rozhraní programu.  

Změkčovač vody EcoWater eVOLUTION 100 Compact je kompaktní, ale zato výkonný a úsporný. Obslouží připojená zařízení, jako jsou kávovary pračky nebo myčky. 

Charekteristickým znakem všech změkčovačů vody výrobce EcoWater, je úspora provozních nákladů (jak vody na výplachy, tak soli na regenerace) a s tím spojená ochrana přírody. Ruku v ruce s trendy dnešní doby se toto zařízení pyšní pouhými 2% odpadní vody z celkového objemu změkčené vody v pracovním cyklu, kterou vyprodukuje v režimu regenerace. Na jednu regeneraci změkčovači totiž stačí i 0,3 kg soli. 

Úsporný a ekologicky nenáročný provoz zařízení je skvělou zprávou také pro majitele čistíren odpadních vod a septiků, kteří jistě ocení jak velmi nízký objem odpadní vody ze změkčovače, tak to, že odpadní voda, která přijde do čistírny neohrozí nasazené bakterie. Toto zařízení je tedy vhodné pro použití s většinou čistíren odpadních vod.

Jsme autorizovaný dealer značky EcoWater pro Českou republiku. Pouze u autorizovaného dealerství EcoWater máte jistotu nákupu originálních výrobků s plnou zárukou, podporou výrobce, aktualizovaným softwarem, dostupnosti originálních náhradních dílů a odpovídajícího servisu. Společnost EcoWater si zakládá na perfektním a rychle dostupném lokálním servisu pro zákazníka, a proto je přeshraniční prodej zařízení EcoWater mimo oficiální dealerskou síť v dané zemi politikou společnosti EcoWater zakázán. Takto prodaným zařízením společnost EcoWater neposkytuje žádnou podporu.

Zboží zařazeno v kategoriích

Potřebujete více informací?

Bezplatná konzultace
Bezplatná konzultace
+420 773 873 434 PO-PÁ 8:30-17:00
Nenašli jste, co jste hledali? Zjistěte, co pro Vás můžeme ještě udělat.
Bezplatná konzultace
Bezplatná konzultace
PO-PÁ 8:30-17:00